Mokotown Music Academy – Prywatna szkoła muzyczna

Mokotown music academy

Jesteśmy prywatną szkołą muzyczną znajdującą się w Warszawie w samym sercu dzielnicy Mokotów. Prowadzimy zajęcia wokalne oraz instrumentalne, na poziomie podstawowym i zaawansowanym dla dzieci w różnych stylach muzycznych w zależności od potrzeb uczniów. 

A jeśli jesteś dorosły i całe życie marzyłeś o grze na instrumencie lub nauce śpiewu – to miejsce również jest dla Ciebie. Pamiętaj, że nigdy nie jest zbyt późno na spełnianie marzeń.

Walt Disney powiedział: „Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać”, dlatego odważ się otworzyć na nowe możliwości, a my poprowadzimy Cię przez wspaniałą podróż do świata muzyki…

Za co kochamy muzykę?

Muzyka jest jak magia. Można nią oddziaływać na ludzkie emocje i piękne emocje przekazywać od siebie. Chcemy, aby czas spędzony na naszych zajęciach, był dla Ciebie lub Twojego dziecka przyjemny, rozwojowy, pełen pasji oraz dający poczucie bezpieczeństwa.

Pasja i talent to tak wrażliwe materie, że wymagają od instruktora szczególnej opieki, a także szacunku wobec indywidualności i wyrozumiałości, a także wobec pracy nad brakami, które niewątpliwie w jakimś zakresie każdy posiada. Dobry trener ma świadomość, że nikt nie jest doskonały, ale jeśli tylko wyrazi chęć – może być coraz lepszy na miarę swoich możliwości. Dlatego daj sobie przyzwolenie na to, że wielu rzeczy masz prawo nie wiedzieć, ale możesz się ich nauczyć. Nasza kadra chętnie pomoże Ci kształtować Twoją drogę muzyczną jeśli tylko otworzysz się przed nami i nam na to pozwolisz.

Zazwyczaj wiemy co lubimy w życiu robić, tylko nie zawsze to robimy, prawda? A przecież to od nas zależy na co przeznaczymy swoje 24 godziny w ciągu doby. Każdy z nas ma tyle samo czasu, który nigdy nie stoi w miejscu, dlatego rozwój i praca nad sobą nigdy nie będą czasem zmarnowanym. Jeśli Twoja intuicja podpowiada ci, że muzyka sprawia Ci frajdę – daj jej i sobie szansę.

Opinie naszych podopiecznych