Mokotown Music Academy – Prywatna szkoła muzyczna

Zobacz co możemy Ci zaoferować!

„Ucha nadstawiam, słucham jak gra. Muzyka we mnie – w muzyce ja”.

IMG_0750

Gitara

Na zajęciach z gitary dowiesz się na czym polega specyfika gitary klasycznej, akustycznej lub elektrycznej. Nauczysz się harmonizacji melodii, gry z nut oraz operowania nazwami chwytów muzycznych. A co najważniejsze - odkryjesz lub dopracujesz swój indywidualny styl muzyczny.

P1066024

Ukulele

Idealny 7 strunowy, instrument do nauki dla dzieci. Nasi nauczyciele do nauki gry na tym instrumencie, korzystają z metody grania kolorami. Kolorowe struny, z czasem otrzymują swoje fachowe nazwy chwytów muzycznych, a dzieci poprzez zabawę powoli wkraczają na ścieżkę coraz bardziej zaawansowanego rozwoju muzycznego.

basowa

Gitara basowa

Kompozycja linii basowej w produkcji muzycznej, to ważny element każdego utworu. Doskonale z tym instrumentem poradzą sobie fani niskich tonów, dla których cenna jest praca zespołowa. Bowiem gitara basowa, ściśle współpracuje na scenie z sekcją rytmiczną (głównie z perkusją).

perkusja1

Perkusja

Perkusja to tak zwane "serce" każdego zespołu. Wyznacza rytm, dba o metrum i nadaje odpowiedni styl muzyczny. Jeśli Twoje dziecko rozpiera energia i potrafi skupić uwagę na kilku czynnościach równocześnie, pomyśl nad tymi zajęciami - być może perkusja to dobry instrument do nauki.

pianino

Pianino

Czarno-białych klawiszy jest dużo, ale nasi trenerzy wiedzą jak je oswoić, aby w prosty i ciekawy sposób poznać jeden z piękniejszych instrumentów, jakim jest właśnie pianino. Uczymy dzieci i dorosłych na różnym etapie zaawansowania. Trenerzy z międzynarodowym wykształceniem i przygotują również do egzaminów do państwowych szkół muzycznych i uczelni wyższych.

IMG_5741

Wokal

Zajęcia wokalne obejmują emisję głosu, ćwiczenia dykcyjne, dobór repertuaru, pracę nad piosenkami oraz technikę wokalną, dobraną do predyspozycji ucznia. Na zajęciach nauczysz się także pracy z mikrofonem, pracy w studiu nagrań, zachowania na scenie, sztuki autoprezentacji, wystąpień publicznych, a także poznasz sposoby radzenia sobie z tremą.

64088773375__30CB7B39-6C14-4250-AEF4-D4D47C169FD0

Produkcja muzyczna

Zajęcia z produkcji muzycznej lub songwrittingu przeznaczone są dla osób, które chcą pisać własne utwory. W naszym profesjonalnym studiu muzycznym, trenerzy przeprowadzą ucznia przez proces powstawania utworu, a także fachowym doradztwem wesprą przy pisaniu tekstów piosenek i linii melodycznych autorskich utworów

maryla praca

Ciało jako instrument

W naszej szkole muzycznej holistycznie podchodzimy do pracy z ciałem jako do instrumentu muzycznego. W naszej szkole przyjmuje wykwalifikowana masażystka i trenerka relaksacji, która pomoże zadbać muzykom o ciało. Nadwyrężona obręcz barkowa gitarzystów po trasie koncertowej? Obolałe nadgarstki pianistów? Napięcia szyi i twarzy? Pomożemy Ci kompleksowo zadbać o Twoją formę.